Chata Snežienka je situovaná v krásnom pokojnom prostredí na okraji lesa, v atraktívnej lokalite malebnej horskej obce Oščadnica - v jej časti Lalíky, vo vzdialenosti len 1 km od 6-sedačkovej lanovky lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE - Veľká Rača.

Vďaka výbornej polohe chaty v obklopení nádhernej kysuckej prírody ako aj v blízkosti lyžiarskych vlekov si tu na svoje prídu celoročne milovníci dokonalého relaxu a pokoja, ale aj aktívneho oddychu v podobe vynikajúcej turistiky, letných a zimných športov.

Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si Váš pobyt môžete ozvláštniť aj hubárčením, zberom lesných plodov, či oddychom v relaxačnom centre v centre obce s ponukou sauny, masáže alebo perličkového kúpeľa. V letnom období si Váš voľný čas spríjemníte lukostreľbou, minigolfom, aquazorbingom, vyskúšaním lezeckej steny či jazdou na bobovej dráhe, kolobežkách a zjazdových bicykloch.

Všetky tieto atrakcie Vám ponúkne blízke rekreačno - športové stredisko SUN Paradise - Veľká Rača. Vo vzdialenosti len 50 metrov od chaty môžete navyše využívať nové multifunkčné ihrisko s možnosťou hrania rôznych loptových hier. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre vychutnanie si skvelej lyžovačky a iných zimných športov. K 6-sedačkovej lanovke Laliky lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE - Veľká Rača to budete mať od chaty len 1 km.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej útulne zariadenej Chate Snežienka, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 osôb. Súčasťou chaty je zároveň fínska sauna, ktorá je Vám plne k dispozícii počas celého Vášho pobytu.

Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastného stravovania. Na prízemí chaty je umiestnená rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu so štyrmi 2-lôžkovými spálňami.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia pri vonkajšom posedení na krytej terase so záhradnou hojdačkou a krbom s možnosťou grilovania a varenia. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri objekte.